پشم ایران روسیه سوریه لبنان سفیر روسیه

پشم: ایران روسیه سوریه لبنان سفیر روسیه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق , جزئیاتی از حکم ناظم مدرسه غرب تهران

ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با رأی قاضی شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد به ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد. پدر یکی از دانش‌آموزان در این‌با

۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق , جزئیاتی از حکم ناظم مدرسه غرب تهران

جزئیاتی از حکم ناظم مدرسه غرب تهران؛ ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق

عبارات مهم : ایران

ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با رأی قاضی شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد به ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد. پدر یکی از دانش آموزان در این باره گفت: هنوز رأی به صورت کتبی به ما ابلاغ نشده هست، ولی به طور شفاهی حکم را اعلام کردند.

ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با رأی قاضی شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد به ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد.

صبح دیروز حکم این متهم از سوی قاضی دادگاه ارشاد صادر شد. پدر یکی از دانش آموزان در این باره گفت: هنوز رأی به صورت کتبی به ما ابلاغ نشده هست، ولی به طور شفاهی حکم را اعلام کردند.

۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق , جزئیاتی از حکم ناظم مدرسه غرب تهران

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شاکی های پرونده به این حکم اعتراضی خواهند داشت یا خیر، تصریح کرد: بعید می دانم که شاکیان پرونده اعتراضی به حکم صادره داشته باشند، ولی مطمئن هستم که اگر تعداد شاکیان کمتر نمی شد و بعضی از والدین از ادامه پیگیری پرونده منصرف نمی شدند قطعاً حکم سنگین تری در انتظار متهم بود.

این شاکی همچنین از درخواست پیگیری به تخلفات مدیر و مسئولان مدرسه خبر داد و گفت: محکومیت این متهم یکی از خواسته های شاکی ها بود و ما از دستگاه قضایی انتظار داریم همانند پرونده این متهم که با بردباری ما را یاری کردند، به پرونده مؤسسان مدرسه غیرانتفاعی مورد نظر هم پیگیری کنند چراکه فقط فرزندان ما در این مدرسه نبوده اند و بعد از آن ها هم دانش آموزان دیگری ممکن است به این مدرسه بیایند و اگر دستگاه قضایی مجازات مناسب را جهت مؤسسان مدرسه در نظر گیرد درس عبرتی خواهد شد جهت سایر افرادی که ممکن است روزی به دانش آموزان این مملکت آسیب بزنند.

ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با رأی قاضی شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد به ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد. پدر یکی از دانش‌آموزان در این‌با

هفتم خرداد امسال بود که خبری در رابطه با آزار و اذیت شماری از دانش آموزان مدرسه ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله ناظم مدرسه منتشر شد. والدین دانش آموزان هم در همان ابتدا با طرح شکایت به دنبال برخورد قاطع با ناظم و مؤسسان مدرسه بودند. بعد از آن بود که رهبر انقلاب در نامه ای به مدیر قوه قضائیه دستور پیگیری پرونده در مناسب ترین وقت و اجرای حدود الهی را در رابطه با متهمان صادر کردند. در ادامه هم مدیر قوه قضائیه در نامه ای به مدیر کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور پیگیری فوری به پرونده را داد. بلافاصله متهم از سوی پلیس دستگیر و به دادسرا تحویل شد تا تحقیقات از او شروع شود. بالاخره بعد از تحقیقات و معاینات پزشکی قانونی مراتب به دادسرا اعلام و در نهایت صبح دیروز حکم متهم صادر شد.

ایران

واژه های کلیدی: ایران | مدرسه | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog